Na statku
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč