Hlava

signováno neurčeným autorem vlevo uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 55 cm, rámování: 64 x 44 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč