48. Hlava
signováno neurčeným autorem vlevo uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 55 cm, rámování: 64 x 44 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč