48. Kostel v krajině
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 30 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč