Louka u lesa

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 75,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 68 x 90 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč