49. Mnich

signováno a datováno vpravo dole, München. Rámováno.
Technika: olej na dřevě, datace: 1903
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 31,5 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč