49. Narcisy a hyacinty
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 34,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 52,5 x 39,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč