5. Brod přes řeku
originální barbizonská malba z 19. století v zlaceném reprezentativním původním rámu, vpravo dole fragment signatury, malba vyčištěna a restaurována, rám restaurován plátkovým zlatem
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 76 cm, rámování: 99 x 76,5 cm
Staženo z aukce