5. Chladný podzim
Signováno v pravo dole, orámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 61 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 76 cm
Konec dražby: 23.04.2023 15:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč