5. Dvě dívky u stolu

signováno vlevo dole, stará malba ve stylu 17. století, restaurováno, plátno fixováno na karton v pozdější době, karton mírně prohnut, rámováno ve starém zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 57 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:11 SELČ

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 4d 15h 36m 49s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 500 Kč13.9.2021 10:53:01