Tanečníci v parku

reintolováno, orámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 57 cm, výška: 44 cm, rámování: 55 x 69 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč