5. Žena v krajině - XL Formát
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 95,5 x 115,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč