Borovice na pobřeží

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 60 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč