Krajina u vody
signováno vpravo dole, rámováno
Plátno fixováno na desce.
Plátno fixováno na desce.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 50
Konec dražby: 08.04.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč