50. Lov na kamenitém pobřeží
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 99,5 cm, výška: 78,5 cm, rámování: 93,5 x 114,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč