Podle Tiziana - Danae s andělem

pozdější skvělá malba podle originální předlohy obrazu Danae od Tiziana
Technika: olej na plátně, datace: 18./19. století
Šířka: 104 cm, výška: 77 cm, rámování: 83 x 111 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:54

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč