50. Podle Tiziana - Danae s andělem

pozdější skvělá malba podle originální předlohy obrazu Danae od Tiziana
Technika: olej na plátně, datace: 18./19. století
Šířka: 104 cm, výška: 77 cm, rámování: 83 x 111 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:54

Aktuální cena: 8 000 Kč

Zbývá: 3d 4h 7m 28s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
8 000 Kč22.9.2018 09:31:43
7 500 Kč22.9.2018 07:10:29
7 000 Kč21.9.2018 18:08:24
6 500 Kč21.9.2018 15:31:24
6 000 Kč13.9.2018 20:45:45
5 500 Kč10.9.2018 19:57:58