50. Podle Tiziana - Danae s andělem

pozdější skvělá malba podle originální předlohy obrazu Danae od Tiziana
Technika: olej na plátně, datace: 18./19. století
Šířka: 104 cm, výška: 77 cm, rámování: 83 x 111 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:54

Dosažená cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (31)

částkapříhoz
35 000 Kč25.9.2018 18:31:17 (limit 25.9.2018 15:50:12)
34 000 Kč25.9.2018 18:31:17
32 000 Kč25.9.2018 17:44:47 (limit 25.9.2018 15:50:12)
30 000 Kč25.9.2018 17:44:47
28 000 Kč25.9.2018 16:32:37 (limit 25.9.2018 15:50:12)
26 000 Kč25.9.2018 16:32:37
24 000 Kč25.9.2018 15:50:12 (limit 25.9.2018 15:50:12)
22 000 Kč25.9.2018 14:58:08
20 000 Kč25.9.2018 14:56:43 (limit 25.9.2018 13:36:11)
20 000 Kč25.9.2018 14:58:08 (limit 25.9.2018 13:36:11)
19 000 Kč25.9.2018 14:56:43
18 000 Kč25.9.2018 14:40:33 (limit 25.9.2018 13:36:11)
17 000 Kč25.9.2018 14:40:33
16 000 Kč25.9.2018 14:09:35 (limit 25.9.2018 13:36:11)
15 000 Kč25.9.2018 14:09:35