51. Pohled na Paříž
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 55 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč