511. Hradčany
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč