519. Holandský motiv
signováno vpravo dole, řezbovaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 90 cm
Konec dražby: 28.07.2019 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč