Karel Gott

datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč