Pohled na zámek

Signováno a datováno vpravo dole tužkou.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1962
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 31,5 x 39 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč