52. Skála
zaskleno, pošk. rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 52 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč