54. Kůň na louce
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč