Pohled na pláž
signováno vpravo dole,rámováno, díra v plátně vlevo nahoře
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 74 x 94
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč