54. Selky
nesignováno, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 63 cm, rámování: 83 x 89 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč