54. Španělská škola - Krajina s postavou
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1. třetina 20. století
Šířka: 100,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 115,5
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 14.02.2023 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč