55. S větrem v zádech
Signováno vpravo dole, rámováno a paspartováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 34 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč