Žena a faun
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč