Asijský motiv
kresba na hedvábí, vlevo nahoře asijské znaky, zaskleno, rámováno
Technika: heliogravura
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 43,5 x 63,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč