Ovčák

rámováno v původním ozdobném blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 59 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč