57. Stavba v podvečer
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 50,5 cm
Konec dražby: 10.04.2018 19:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč