58. Ovce v krajině
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 66 x 81 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč