58. Párové nástěnné koláže 2ks

párové obrazy zhotovené koláží malby, textilního a koženého materiálu, zaskleno, původně rámováno
Technika: koláž, datace: 18./19. století
Šířka: 20 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 39,5 x 28
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč