Krajina
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč