59. Portrét dámy ve žlutých šatech
vynikající malba neurčeného autora z konce 19. století v oválném zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 82 cm, rámování: 89 x 70 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 31.07.2018 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč