6. Miniatura - Portrét dívky

Signováno vpravo uprostřed, oválná miniatura s mosazným rámačkem vsazená do dřevěného rámečku
Technika: kvaš
Šířka: 8 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 16 x 13 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.08.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 4d 10h 52m 21s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč