Sedící muž - XL formát

signováno tužkou vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 98 cm, rámování: 113 x 86 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 19:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč