60. Portrét ženy
datováno, signováno monogramem vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 51 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč