Město
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 53 cm, rámování: 78 x 92 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč