Hory
Signováno vpravo dole, rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.06.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč