Pole
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 14.04.2024 18:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč