Amor
Nesignováno, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 31,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 53,5 x 47,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.04.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 500 Kč