Dívka u řeky
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1950
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 63
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč