Domek
zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 19 x 24 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 26.09.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč