64. Útěk z carského Ruska

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 64 cm, rámování: 75 x 61 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:31 SELČ

Zbývá: 16d 6h 20m 14s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč