64. Útěk z carského Ruska
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 64 cm, rámování: 75 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč