Chalupa v horách
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 120 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 131 cm
Konec dražby: 14.06.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč