Horská chata
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 16 cm, rámování: 21 x 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 26.09.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč