65. Pouliční scéna z Montmartru
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 47 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.04.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč