Zátiší s lilií
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Datace: 1952
Datace: 1952
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 62 cm, rámování: 85 x 73,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč