Mořská hladina
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 33 cm, rámování: 38 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč