Kameny v lese
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 45 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč